fbpx
img

Nematomos tiesinimo kapos

Kapos – tai skaidrios, permatomos, individualiai gaminamos dantis tiesinančios plokštelės, švelniai stumiančios dantis į norimą padėtį.

Plačiau apie procedūrą

Kapos – tai skaidrios, permatomos, individualiai gaminamos dantis tiesinančios plokštelės, švelniai stumiančios dantis į norimą padėtį. Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis – vienas efektyviausių ir patogiausių ortodontinio gydymo būdų. Naudojant šį metodą galima efektyviai ištiesinti dantis, panaikinti tarpelius tarp dantų, koreguoti dantų susigrūdimą, atsikišusius priekinius dantis, sąkandį.

Ortodontinis gydymas kapomis gali būti atliekamas suaugusiems pacientams ir paaugliams, turintiems nuolatinius dantis. Tai puiki breketų alternatyva pacientams, kurie yra alergiški metalams, nenorintiems gydymo breketų sistema, o taip pat tiems, kuriems gydymo metu svarbu atrodyti estetiškai. Šį dantų tiesinimo būdą pasirinkę pacientai teigia, jog aplinkiniai kapų net nepastebi, o jie gali džiaugtis pastebimai gražėjančia šypsena ir didesniu pasitikėjimu savimi.

Dantų tiesinimas kapomis grąžina dantis į taisyklingą padėtį ir tokiu būdu atstato taisyklingą dantų lanką. Taisyklingas sąkandis padeda išsaugoti sveikus dantis ir užtikrina ne tik estetišką šypsenos vaizdą, bet ir visavertę kramtymo funkciją.

Kaip procedūra atliekama

Konsultacijos metu gydytojas įvertina paciento dantų būklę, atlieka reikalingus tyrimus ir nusprendžia, ar jam gali būti taikomas gydymas kapomis. Nusprendus, kokios korekcijos bus atliekamos, sudaromas individualus gydymo planas. Prieš pradedant dantų tiesinimą kapomis, galima pamatyti gydymo rezultatų vizualizaciją ir sužinoti, kiek laiko prireiks pasiekti planuojamam rezutatui. Pacientui patvirtinus gydymo planą, dantų technikų laboratorijoje pagaminamas individualiai pritaikytų dantų tiesinimo kapų rinkinys ir pradedamas ortodontinis gydymas.

Kito vizito metu pacientui ant dantų klijuojami kapų fiksacijai reikalingi užraktai ir kartu su naudojimo instrukcijomis atiduodamas pirmasis kapų rinkinys. Gydymo kapomis metu kas 2–3 mėnesius reikia atvykti pas gydytoją kontroliniams vizitams, kad įvertinti, ar gydymas vyksta tiksliai pagal planą, o prireikus, jį pakoreguoti.

Baigus gydymą, siekiant išlaikyti pasiektą rezultatą, dantys retencine kapa arba vielute užfiksuojami taisyklingoje padėtyje.

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis

Reikalingas kapų skaičius – priklausomai nuo klinikinės situacijos ir siekiamo rezultato

Gydymo trukmė – apie 5–18 mėn.

Rezultatas – taisyklinga dantų padėtis, nepriekaištinga šypsena ir didesnis pasitikėjimas savimi.

Registracija internetu

Kontaktai

img
img

Kada rekomenduojamas dantų tiesinimas nematomomis kapomis

Jeigu:
Gydytojai pataria:
Jūsų dantys susigrūdę, iškrypę ar atsikišę.
Dantų tiesinimo kapos sėkmingai sprendžia net sudėtingiausias kreivų dantų ir netaisyklingo sąkandžio problemas, kurios iki šiol buvo sprendžiamos tik breketais.
Vargina netaisyklingas sąkandis.
Ortodontinis gydymas pradedamas tik tinkamai paruošus burnos ertmę: pašalinus ėduonies sukeltus pažeidimus, atlikus profesionalią burnos higieną.
Norite nepastebimo ir efektyvaus ortodontinio gydymo be skausmo ir diskomforto.

Procedūros eiga

1 etapas
Konsultacijos metu įvertinama paciento klinikinė situacija, atliekamas 3D skenavimas, padaromos paciento veido ir dantų nuotraukos, išklausomi paciento lūkesčiai, atsakoma į visus jam rūpimus klausimus, aptariama gydymo eiga.
2 etapas
Sudaromas ir pacientui pristatomas 3D gydymo planas su būsimo rezultato vizualizacija. Pacientui šį planą patvirtinus, dantų technikų laboratorijoje gaminamos individualiai pritaikytos dantų tiesinimo kapos.
3 etapas
Pradedamas ortodontinis gydymas – ant paciento dantų klikuojami užraktai ir uždedamos pirmosios kapos. Pacientui taip pat atiduodamas pirmasis kapų rinkinys, suteikiamos detalios jų dėvėjimo instrukcijos. Kapas reikia keisti pagal gydytojo nurodymus (įprastai, kas 2 savaites).
4 etapas
Kas 2–3 mėn. reikės atvykti pas gydytoją kontroliniams vizitams, kurių metu bus vertinama, ar gydymas vyksta pagal planą. Prireikus, planas bus koreguojamas.

Registracija internetu

Kontaktai

Kodėl dėl dantų tiesinimo kapomis verta kreiptis į mūsų kliniką?

„MK odontologijos klinikoje“ visas reikalingas procedūras atliksime vienoje vietoje. Tai ne tik padės sutaupyti Jūsų laiką, bet ir užtikrins geresnį rezultatą.

Moderniai įrengti kabinetai, pažangi skaitmeninė įranga, gydymui naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atidūs ir rūpestingi gydytojai viso gydymo metu leis Jums jaustis ramiai, užtikrintai ir komfortiškai. Prieš pradėdami gydymą atliksime išsamius tyrimus, išklausysime Jūsų poreikius bei lūkesčius, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, pateiksime profesionalių patarimų. Prieš pradedant dantų tiesinimą kapomis, galėsite pamatyti būsimą rezultatą ir sužinoti, kiek laiko prireiks jam pasiekti. Ilgametę patirtį turintys mūsų klinikos gydytojai puikiai išmano dantų tiesinimo kapomis subtilybes. Kiekvieno paciento atvejis vertinamas individualiai, o tai padeda pasiekti puikių ortodontinio gydymo rezultatų.

„MK odontologijos klinika“ sertifikuota „European Business Masters“ kaip A++ klasės lyderė savo dydžio kategorijoje ir veiklos sektoriuje. Šis prestižininis sertifikatas liudija sėkmingą verslo vystymą, gerą įmonės reputaciją ir patikimumą.

 

D. U. K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie dantų tiesinimo kapas.
Kokie dantų tiesinimo kapomis metodo privalumai?

Gydymas dantų tiesinimo kapomis yra tikslesnis, patogesnis ir trumpesnis, nei gydymas breketais. Pasirinkę dantų tiesinimą nematomomis kapomis, gydymo metu nejausite skausmo ir diskomforto. Jums nereikės keisti savo kasdienių įpročių, galėsite ir toliau mėgautis savo mėgiamu maistu ir užsiimti mėgstama veikla.


Kiek kapų reikia pasiekti norimam rezultatui?

Kapų skaičius ir gydymo kapomis trukmė priklauso nuo klinikinės situacijos. Vidutiniškai vienam žandikauliui prireikia 10–25 kapų. Esant sudėtingesnei sąkandžio patologijai, jų gali prireikti daugiau.


Ką svarbu žinoti tiesinant dantis kapomis?

Pradėjus gydymą kapomis ar pakeitus jas naujomis, galite jausti tempimą, tačiau šis jausmas praeina per kelias dienas. Kartais kapos gali turėti įtakos tam tikrų garsų tarimui, tačiau per kelias dienas prie jų priprantama. Norint pasiekti užsibrėžtą rezultatą, kapos turi būti nešiojamos ne mažiau 22 val. per parą. Jas reikia išsiimti tik kai valgote, geriate, ar rūkote. Neišsiėmus kapų, galima gerti tik šaltą vandenį. Kapas reikia laikyti specialiose dėžutėse, kad jos nesulūžtų. Kapas rekomenduojama valyti minkštu dantų šepetėliu ir neabrazyvia dantų pasta.


Šalia Jūsų kiekviename žingsnyje!

Specialistai Jumis nuosekliai rūpinsis viso gydymo metu, konsultuos kilus klausimams ir kartu džiaugsis galutiniu rezultatu.

Kitos rekomenduojamos paslaugos

Peržiūrėkite visas mūsų paslaugas.

Kviečiame apsilankyti modernioje odontologijos klinikoje, kuri yra įsikūrusi šalia Jūsų. Geriausio rezultato siekianti ir patikimus metodus pasitelkianti komanda – Jūsų paslaugoms!

Pacientų atsiliepimai

Mūsų pacientų pasitikėjimas mumis – didžiausias pasiekimas ir darbo rezultatų įvertinimas.

Gerai sutvarkė.

Nojus

Profesionalūs ir nuostabūs!

Violeta

Estetika ir profesionalumas. Ačiū!

Diana

Puikūs savo srities profesionalai!

Rimantė

Puikus žmogus, geras specialistas. Tikrai rekomenduočiau, patars, paaiškins viską iki smulkmenos 👌🙂

Inga

Mūsų šeimos gydytojas! 🤩

Natalija

Nuostabus gydytojas! Džiaugiuosi, patekusi į jo rankas 😍

Viktorija
logo

Mes visada Jūsų paslaugoms – kreipkitės bet kada!

Įrašykite savo telefono numerį o mes su Jumis susisieksime per 24 valandas darbo dienomis!

Susisieksime su Jumis per 24 val. Darbo dienomis nuo užklausos pateikimo.