fbpx

Apie mus

„MK Odontologijos klinika“ yra Kristinos ir Mariaus Kazlauskų dueto įkurta moderni odontologijos klinika, esanti pačiame Klaipėdos centre. Daugiau nei dešimtmetį dirbantys specialistai, įkūrę savo kliniką, subūrė profesionalų komandą, kuri beveik iškart įgavo pacientų pasitikėjimą.

„MK Odontologijos klinika“ – tai moderni odontologijos klinika Klaipėdoje. Klinikos širdis – jos įkūrėjai gydytojai odontologai Kristina ir Marius Kazlauskai. Gydytojai odontologai 2003 metais baigė Kauno Medicinos Universitetą ir Klaipėdoje atliko odontologijos internatūrą, 2004 m. įgijo gydytojo odontologo licencijas. Ilgus metus dirbę privačiose klinikose Klaipėdoje, sukaupė profesinę patirtį ir įgavo pacientų pasitikėjimą, Kristina ir Marius Kazlauskai nusprendė įkurti savo odontologijos kliniką ir toliau rūpintis pacientų dantų sveikata.

logo

Patirtis

Klinikoje dirba ilgametę patirtį turintys specialistai

Paslaugos

Teikiame įvairias dantų gydymo, profilaktikos, chirurgijos odontologines paslaugas, sprendžiame ir sudėtingiausias problemas

Specialistai

Pas mus dirba profesionalūs, kompetentingi ir malonūs gydytojai

Klinika

Moderniai įrengtoje klinikoje naudojame pažangiausią techniką ir aukščiausios kokybės medžiagas

Centrinėje miesto dalyje duris atvėrusioje klinikoje pagrindinis dėmesys skiriamas pacientų lūkesčiams ir poreikiams. Profesionalūs aukštos kvalifikacijos odontologai dirba moderniai įrengtuose kabinetuose, dantų gydymui naudojama pažangi įranga ir aukščiausios kokybės medžiagos.

„MK Odontologijos klinikos“ įkūrėjai ir vadovai Kristina ir Marius Kazlauskai, priimdami sprendimus, remiasi savo sukaupta profesine patirtimi. Tai išskiria šią kliniką iš kitų ir suteikia pacientas galimybę rinktis lūkesčius atitinkančias odontologijos paslaugas. Klinika yra orientuota į geriausio sprendimo paieškas, todėl visada siekiame suteikti geriausią įmanomą dantų gydymą.

Dėmesingi specialistai

Iš kitų klinikų išsiskiriame savo kruopštumu ir dėmėsingumu kiekvienam pacientui – mūsų klinikos gydytojai jau daugelį metų sėkmingai sprendžia įvairias dantų problemas ir suranda atsakymus net sudėtingiausiais atvejais. Pagal Jūsų norus ir galimybes paskirtas gydymas tikrai nenuvils, o pasiekti rezultatai leis mumis pasitikėti dar labiau. Siekiame, kad visada sugrįžtumėte į mūsų kliniką!

image

Kviečiame apsilankyti modernioje odontologijos klinikoje, kuri yra įsikūrusi šalia Jūsų. Geriausio rezultato siekianti ir patikimus metodus pasitelkianti komanda – Jūsų paslaugoms!

Pacientų atsiliepimai

Mūsų pacientų pasitikėjimas mumis – didžiausias pasiekimas ir darbo rezultatų įvertinimas.

Gerai sutvarkė.

Nojus

Profesionalūs ir nuostabūs!

Violeta

Estetika ir profesionalumas. Ačiū!

Diana

Puikūs savo srities profesionalai!

Rimantė

Puikus žmogus, geras specialistas. Tikrai rekomenduočiau, patars, paaiškins viską iki smulkmenos 👌🙂

Inga

Mūsų šeimos gydytojas! 🤩

Natalija

Nuostabus gydytojas! Džiaugiuosi, patekusi į jo rankas 😍

Viktorija

Šalia Jūsų kiekviename žingsnyje!

Specialistai Jumis nuosekliai rūpinsis viso gydymo metu, konsultuos kilus klausimams ir kartu džiaugsis galutiniu rezultatu.

Klinikos paslaugos

Teikiame įvairias estetines bei gydomąsias odontologijos paslaugas. Ilgametę patirtį sukaupę gydytojai odontologai mūsų klinikoje labai dėmesingai rūpinasi Jūsų dantų sveikata, tiksliai diagnozuoja, dirba su kokybiškomis, tik sertifikuotomis medžiagomis ir šiuolaikiška odontologine įranga.

logo

Mes visada Jūsų paslaugoms – kreipkitės bet kada!

Įrašykite savo telefono numerį o mes su Jumis susisieksime per 24 valandas darbo dienomis!

Susisieksime su Jumis per 24 val. Darbo dienomis nuo užklausos pateikimo.