fbpx

Mūsų gydytojai

Ilgametę patirtį sukaupę gydytojai, dirbantys „MK Odontologijos klinikoje“, savo darbinėje praktikoje ne kartą girdėję įvairiausių pacientų nusiskundimų. Dėl to mūsų gydytojai kruopščiai įvertina situaciją ir išrenka geriausią gydymo kelią!

Kristina Kazlauskienė
Gydytoja odontologė
Gydytoja Kristina – klinikos įkūrėja, maloni, kruopščiai savo darbą atliekanti ir dėmesingai pacientus konsultuojanti gydytoja odontologė. Domėjimosi sritys: dantų gydymas, šaknų kanalų gydymas ir pergydymas su mikroskopu, protezavimas, chirurginės procedūros.
Kristina Kazlauskienė
Marius Kazlauskas
Gydytojas odontologas
Gydytojas Marius – klinikos įkūrėjas, Implantologų draugijos narys, smulkmeniškas, labai atidus ir savo darbą mylintis gydytojas odontologas. Domėjimosi sritys: endodontinis gydymas, protezavimas, chirurginės procedūros, terapinis dantų gydymas.
Marius Kazlauskas
Ana Afanasjeva
Burnos higienistė
Higienistė Ana – specialistė, kuriai estetinis šypsenos grožis labai artimas. Specialistė klinikoje atlieka profesionalią burnos higieną ir konsultuoja visais burnos priežiūros klausimais.
Ana Afanasjeva
doctor doctor
Didžiausią dėmesį skiriame Jūsų konsultacijai, po jos, žinodami Jūsų poreikius ir galimybes, sudarome gydymo planą ir kartu užsibrėžiame, kokio rezultato norime pasiekti.
Kristina Kazlauskienė
signature

Klinikos paslaugos

Teikiame įvairias estetines bei gydomąsias odontologijos paslaugas. Ilgametę patirtį sukaupę gydytojai odontologai mūsų klinikoje labai dėmesingai rūpinasi Jūsų dantų sveikata, tiksliai diagnozuoja, dirba su kokybiškomis, tik sertifikuotomis medžiagomis ir šiuolaikiška odontologine įranga.

Šalia Jūsų kiekviename žingsnyje!

Specialistai Jumis nuosekliai rūpinsis viso gydymo metu, konsultuos kilus klausimams ir kartu džiaugsis galutiniu rezultatu.

Mes visada Jūsų paslaugoms – kreipkitės bet kada!

Įrašykite savo telefono numerį o mes su Jumis susisieksime per 24 valandas darbo dienomis!

Susisieksime su Jumis per 24 val. Darbo dienomis nuo užklausos pateikimo.