fbpx
img

Dantų laminatės

Dantų laminatės – tai ypač plonos keramikos plokštelės, absorbuojančios, atspindinčios ir praleidžiančios šviesą lygiai taip pat, kaip ir natūralus dantis.

Plačiau apie procedūrą

Dantų laminatės – tai ypač plonos keramikos plokštelės, absorbuojančios, atspindinčios ir praleidžiančios šviesą lygiai taip pat, kaip ir natūralus dantis. Dantų atkūrimas laminatėmis – tai saugus ir patikimas dantų atkūrimo metodas, leidžiantis pasiekti nepriekaištingą dantų išvaizdą, maksimaliai tausojant natūralius danties audinius.

Estetinio protezavimo laminatėmis tikslas – pašalinti dantų defektus ir atkurti natūralią estetinę išvaizdą. Keramikinės laminatės puikiai atkuria nusidėvėjusius ar nuskilusius dantis, efektyviai pakeičia dantų formą ar patamsėjusią spalvą, pašalina tarpus tarp dantų, traumų pasekmes, paslepia dantų įskilimus. Dantų atkūrimas laminatėmis gali būti pasitelkiamas ir keičiant senas plombas ar atnaujinant senas restauracijas.

Atkuriant dantis šiuo būdu, išsaugomas natūralus danties audinys, todėl dantys po procedūros ne tik atrodo labai estetiškai, bet ir yra itin tvirti. Laminatės pasižymi ypatingu patvarumu, laikui bėgant jos nekeičia spalvos bei formos ir patikimai tarnauja ilgus metus. Tinkamai prižiūrint laminatėmis atkurti dantys gali atrodyti nepriekaištingai net iki 20-ties metų.

Kaip procedūra atliekama

Konsultacijos metu įvertinama paciento dantų būklė, išklausomi jo lūkesčiai ir nusprendžiama, ar dantų atkūrimas laminatėmis – tinkamiausias pasirinkimas. Nusprendus atkurti dantis šiuo metodu, paruošiami dantys – pašalinami sugedę audiniai, senos plombos, esant poreikiui, šlifuojamas dantų paviršius. Procedūros metu naudojama vietinė nejautra, todėl pacientas nejaučia jokio diskomforto. Vėliau moderniu intraoraliniu skeneriu nuimami dantų atspaudai, kurie siunčiami į dantų technikų laboratoriją. Pagal juos ir gydytojo odontologo atliktą spalvos diagnostiką gaminamos individualios laminatės. Sekančio vizito metu dantų laminatės specialiu cementu užklijuojamos ant dantų paviršiaus, o pacientas gali džiaugtis harmoninga, spindinčia šypsena. Po procedūros kelias dienas dantys gali būti jautrūs, tačiau šis pojūtis tęsiasi ne ilgiau 2–3 dienų.

Dantų atkūrimas laminatėmis

Nuskausminimo būdas – vietinė nejautra.

Trukmė – apie 2 val.

Vizitai pas gydytoją – 2

Rezultatas – taisyklingi dantys ir nepriekaištinga šypsena.

Registracija internetu

Kontaktai

img
img

Kada rekomenduojamas dantų atkūrimas laminatėmis

Jeigu:
Gydytojai pataria:
Norite pakoreguoti dantų formą bei spalvą, tarpus tarp dantų.
Dantų atkūrimą laminatėmis siūoma rinktis tada, kai matoma, jog atliekant estetinį plombavimą ar dantų balinimą nepavyks pasiekti norimo rezultato.
Norite pakoreguoti dantų padėtį ar atkurti nudilusį sąkandį.
Nors dantų atkūrimas laminatėmis kainuoja brangiau nei estetinis plombavimas, laminatės yra gerokai atsparesnės, todėl procedūros rezultatais galėsite džiaugtis žymiai ilgiau.
Norite sutvirtinti silpnus dantis, apsaugoti juos nuo skilimo ar atkurti nuskilisį dantį.

Procedūros eiga

1 etapas
Dantų būklės įvertinimas, paciento lūkesčių aptarimas, sprendimo dėl procedūros tinkamumo priėmimas.
2 etapas
Intraoraliniu 3D skeneriu nuskenuojamas paciento dantų vaizdas, padaroma veido nuotrauka. Pagal šiuos duomenis laboratorijoje pagaminamas silikoninis gidas, sumodeliuojami būsimi dantys, kuriuos pacientas gali pasimatuoti ir įvertinti jų estetinį vaizdą, sukandimo pojūtį ir bendrą komfortą. Pacientui išsakius savo pastabas, atsižvelgiant į jas, atliekamos reikiamos korekcijos.
3 etapas
Kai pacientas būsimai šypsenai nebeturi jokių priekaištų ir patvirtina, kad tokios norėtų realybėje, dantys ruošiami atkūrimui – atliekamas sugedusių audinių, senų plombų pašalinimas, esant poreikiui, dantų paviršiaus šlifavimas. Dantys skenuojami, atliekama spalvos diagnostika. Laboratorijoje pradedama individualių laminačių gamyba.
4 etapas
Pagaminus laminates, maždaug po 2 savaičių, atliekamas dantų atkūrimas –individualių laminačių tvirtinimas prie priekinių dantų paviršių odontologiniu cementu.

Registracija internetu

Kontaktai

Kodėl dantų atkūrimą laminatėmis verta atlikti mūsų klinikoje?

„MK odontologijos klinikoje“ visas reikalingas procedūras atliksime vienoje vietoje. Tai ne tik padės sutaupyti Jūsų laiką, bet ir užtikrins geresnį rezultatą.

Moderniai įrengti kabinetai, pažangi skaitmeninė įranga, gydymui naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir ilgametę patirtį turintys gydytojai viso gydymo metu leis Jums jaustis ramiai, užtikrintai ir komfortiškai. Prieš pradėdami gydymą atliksime išsamius tyrimus, išklausysime Jūsų poreikius bei lūkesčius, atsakysime į rūpimus klausimus, pateiksime profesionalių patarimų. Skaitmeninės šypsenos dizainas ir šypsenos pasimatavimas dar prieš pradedant gydymą suteiks galimybę sužinoti, kaip atrodysite ir jausitės su nauja šypsena. Dantų atkūrimas laminatėmis reikalauja ypatingo preciziškumo ir kruopštumo. Ilgametę patirtį estetinėje odontologijoje turintys mūsų klinikos specialistai užtikrins beskausmį, itin tausojantį natūralius Jūsų dantų audinius ir maksimaliai kokybišką dantų atkūrimą.

„MK odontologijos klinika“ sertifikuota „European Business Masters“ kaip A++ klasės lyderė savo dydžio kategorijoje ir veiklos sektoriuje. Šis prestižininis sertifikatas liudija sėkmingą verslo vystymą, gerą įmonės reputaciją ir patikimumą.

D. U. K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie dantų atkūrimą laminatėmis.
Kodėl dantų atkūrimas laminatėmis vadinamas tausojančiu metodu?

Naudojant keramines laminates nereikia šlifuoti visų danties paviršių – ruošiantis procedūrai tik išimamos senos plombos, karieso pažeisti danties audiniai ir švelniai (tik 0,3 mm!) šlifuojamas priekinis danties paviršius. Kai kuriais atvejais danties visai nereikia šlifuoti, priekinį jo paviršių pakanka tik pašiaušti.


Kiek laiko gaminamos laminatės ir ar tą laiką reikia būti nušlifuotais dantimis?

Laminačių gamyba trunka iki 2 savaičių. Siekiant, kad pacientas jaustųsi komfortiškai, kol gaminamos laminatės, ant nušlifuotų dantų uždedamos natūraliai atrodančios laikinos plastmasinės restauracijos.


Ar dantų atkūrimas laminatėmis skausmingas?

Ruošiant dantis laminatėms ir jų tvirtinimo metu taikoma vietinė nejautra, todėl jokio skausmo ir diskomforto procedūros metu nejausite.


Ar laminatėmis atkurti dantys neatrodys dirbtinai?

Dantų laminatės – itin natūraliai atrodanti dantų restauravimo priemonė, todėl jomis atkurti dantys nesiskirs nuo natūralių.


Kaip prižiūrėti laminatėmis atkurtus dantis?

Dantų laminatėmis atkurti dantys nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Tereikia kruopščiai valytis dantis, naudoti tarpdančių siūlą, šepetėlius, burnos skalavimo skystį ir 2 kartus per metus atlikti profesionalią burnos higieną.


Šalia Jūsų kiekviename žingsnyje!

Specialistai Jumis nuosekliai rūpinsis viso gydymo metu, konsultuos kilus klausimams ir kartu džiaugsis galutiniu rezultatu.

Kitos rekomenduojamos paslaugos

Peržiūrėkite visas mūsų paslaugas.

Kviečiame apsilankyti modernioje odontologijos klinikoje, kuri yra įsikūrusi šalia Jūsų. Geriausio rezultato siekianti ir patikimus metodus pasitelkianti komanda – Jūsų paslaugoms!

Pacientų atsiliepimai

Mūsų pacientų pasitikėjimas mumis – didžiausias pasiekimas ir darbo rezultatų įvertinimas.

Mūsų šeimos gydytojas! 🤩

Natalija

Nuostabus gydytojas! Džiaugiuosi, patekusi į jo rankas 😍

Viktorija

Nuostabi, savo darbą puikiai išmananti profesionalė 🌹
Ne tik, kad nejaučiau jokio diskomforto atliekant procedūrą, bet dar ir buvau nuolat drąsinama 🙂
Daugiau tokių gydytojų 👍
Ačiū Jums 🌹🦋

Gabrielė

Pati geriausia! 🥰❤️

Diana N.

Pati geriausia ir švelniausia burnos higienistė 🥰🌹🥳💐

Kristina

Gyd. K. Kazlauskienės atidumas, profesionalumas, viso personalo malonus bendravimas ir paslaugumas paliko tikrai gerą šiuolaikinės klinikos įspūdį. Nuoširdus Jums AČIŪ

Reda

Noriu padekoti gydytojui-odontologui M.Kazlauskui uz kokybiska darba, demesi. Dziaugiuosiu, kad teko gydytis dantis sioje klinikoje. Aciu ir visam aptarnaujanciam kolektyvui. Su pagarba ir linkiu toliau teikti mums taip reikalinga pagalba

Alina
logo

Mes visada Jūsų paslaugoms – kreipkitės bet kada!

Įrašykite savo telefono numerį o mes su Jumis susisieksime per 24 valandas darbo dienomis!

Susisieksime su Jumis per 24 val. Darbo dienomis nuo užklausos pateikimo.