fbpx
img

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kurios metu pašalinamos minkštosios bei kietosios apnašos, taip užkertant kelią jose besikaupiančių bakterijų sukeliamoms ligoms.

Plačiau apie procedūrą

Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kurios metu pašalinamos minkštosios bei kietosios apnašos, taip užkertant kelią jose besikaupiančių bakterijų sukeliamoms ligoms. Atliekant šią procedūrą, nustatomas ir asmens dantų valymo efektyvumas, pateikiamos individualios burnos priežiūros rekomendacijos.

 

Profesionali burnos higiena padeda užtikrinti gerą dantų sveikatą, išvengti ėduonies ir apydančio ligų. Nuvalius apnašas ir akmenis, sumažėja dantenų kraujavimas, patinimas, atgaivinama burnos ertmė. Reguliariai atliekama procedūra ne tik pagerina bendrą burnos sveikatą – jos metu taip pat diagnozuojamos periodonto ligos ir karioziniai dantų pažeidimai. Esant poreikiui, pacientui iš karto rekomenduojamas reikalingas gydymas ar profilaktikos priemonės.

 

Kaip procedūra atliekama

Procedūra yra neskausminga, tačiau esant itin dideliam dantų jautrumui ar pacientui jaučiant diskomfortą, gali būti taikomas vietinis nuskausminimas.

Profesionalios burnos higienos metu, naudojant ultragarsinį skalerį ir rankinius periodontologinius instrumentus – kiuretes, kabliukus ir kt., pašalinami viršdanteniniai bei podanteniniai akmenys. Pigmentinės apnašos, susidariusios dėl kavos, arbatos, rūkymo ar kitų dažančių medžiagų vartojimo, greitai ir neskausmingai nuvalomos oro abrazijos būdu „Air Flow“, statmenai dantų paviršiui nukreipus intensyvią oro, vandens bei sodos miltelių srovę. Procedūros pabaigoje dantų ir plombų paviršiai poliruojami naudojant abrazyvo turinčia pasta.

Po procedūros burnoje jaučiamas malonus gaivos bei švaros pojūtis, o dantys atrodo dailesni ir baltesni, nes, pašalinus nešvarumus, jiems grąžinamas natūralus baltumas.

Apie procedūrą

Nuskausminimo būdas – prireikus, taikoma vietinė nejautra.

Trukmė – apie 45–60 min.

Rezultatas – baltesni, apsaugoti dantys, gaivus burnos kvapas.

Registracija internetu

Kontaktai

img
img

Kada rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą?

Jeigu:
Gydytojai pataria:
Jeigu ant dantų pastebėjote dėmeles.
Siekiant išsaugoti gerą dantų, minkštųjų audinių ir burnos ertmės sveikatą, profesionalią burnos higienos procedūrą rekomenduojama atlikti kas pusę metų.
Jūsų dantys atrodo pageltę, praradę spindesį, iš burnos sklinda nemalonus kvapas.
Jeigu apnašas linkęs kauptis greičiau, taip pat sergant periodonto ligomis, procedūrą reikėtų atlikti kas 3-4 mėnesius arba tokiu dažnumu, kokiu rekomenduoja specialistas.
Vargina paburkusios ir/ar kraujuojančios dantenos.

Procedūros eiga

1 etapas
Pacientui pageidaujant, prieš procedūrą gali būti atliekamas vietinis nuskausminimas.
2 etapas
Ultragarsiniu skaleriu pašalinamas kietasis apnašas ir dantų akmenys, giliau esantys akmenys nuvalomi rankiniu būdu su specialiais instrumentais.
3 etapas
Sistema „Air Flow“, tausojant danties emalį ir minkštuosius audinius, nuvalomas dantų paviršius, dėl rūkymo, gausaus kavos, arbatos ar kitų dažančių gėrimų ir maisto produktų vartojimo susidariusios pigmentinės apnašos.
4 etapas
Specialia pasta nupoliruojami dantų ir plombų paviršiai, taip padidinant jų atsparumą ėduoniui ir užtikrinant mažesnį apnašų kaupimąsi.

Registracija internetu

Kontaktai

Kodėl profesionalią burnos higieną verta atlikti mūsų klinikoje?

„MK odontologijos klinikoje“ visas reikalingas procedūras atliksime vienoje vietoje. Tai ne tik padės sutaupyti Jūsų laiką, bet ir užtikrins geresnį rezultatą.

Moderniai įrengti kabinetai, pažangi skaitmeninė įranga, gydymui naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atidūs ir rūpestingi gydytojai bet kokios procedūros metu leis Jums jaustis ramiai, užtikrintai ir komfortiškai. Patyrę specialistai ne tik nepriekaištingai atliks burnos higienos procedūrą, bet ir įvertins Jūsų dantų bei burnos ertmės būklę, pamokys, kaip tinkamai prižiūrėti dantis, pateiks naudingų rekomendacijų, padėsiančių užtikrinti gerą burnos sveikatą.

„MK odontologijos klinika“ sertifikuota „European Business Masters“ kaip A++ klasės lyderė savo dydžio kategorijoje ir veiklos sektoriuje. Šis prestižininis sertifikatas liudija sėkmingą verslo vystymą, gerą įmonės reputaciją ir patikimumą.

D. U. K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie profesionalią burnos higieną.
Kaip dažnai reikia atlikti procedūrą?

Profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti bent dukart metuose. Jeigu apnašas ir akmenys kaupiasi greičiau, taip pat sergant periodonto ligomis, procedūrą reikėtų atlikti kas 3-4 mėnesius.


Ar ši procedūra saugi?

Procedūra, atliekama profesionalių specialistų, yra visiškai saugi. Jos metu naudojamos priemonės bei medžiagos tausoja emalį bei minkštuosius audinius ir nesukelia jokios rizikos juos pažeisti.


Kada po profesionalios burnos higienos procedūros galima valgyti?

Valgyti galima iš karto po procedūros, tačiau pirmą parą rekomenduojama vengti dažančių maisto produktų bei gėrimų, taip pat patartina nerūkyti.


Ar galima patiems pašalinti dantų apnašą ir akmenis?

Net ir itin kruopščiai prižiūrint dantis, kai kurias burnos vietas sudėtinga pasiekti dantų šepetėliu ir tinkamai jas išvalyti. Sukietėjusio dantų apnašo ar akmenų savarankiškas šalinimas gali pažeisti dantų emalį ir dantenas, todėl nerekomenduojama net mėginti to daryti.


Šalia Jūsų kiekviename žingsnyje!

Specialistai Jumis nuosekliai rūpinsis viso gydymo metu, konsultuos kilus klausimams ir kartu džiaugsis galutiniu rezultatu.

Kitos rekomenduojamos paslaugos

Peržiūrėkite visas mūsų paslaugas.

Kviečiame apsilankyti modernioje odontologijos klinikoje, kuri yra įsikūrusi šalia Jūsų. Geriausio rezultato siekianti ir patikimus metodus pasitelkianti komanda – Jūsų paslaugoms!

Pacientų atsiliepimai

Mūsų pacientų pasitikėjimas mumis – didžiausias pasiekimas ir darbo rezultatų įvertinimas.

Gerai sutvarkė.

Nojus

Profesionalūs ir nuostabūs!

Violeta

Estetika ir profesionalumas. Ačiū!

Diana

Puikūs savo srities profesionalai!

Rimantė

Puikus žmogus, geras specialistas. Tikrai rekomenduočiau, patars, paaiškins viską iki smulkmenos 👌🙂

Inga

Mūsų šeimos gydytojas! 🤩

Natalija

Nuostabus gydytojas! Džiaugiuosi, patekusi į jo rankas 😍

Viktorija
logo

Mes visada Jūsų paslaugoms – kreipkitės bet kada!

Įrašykite savo telefono numerį o mes su Jumis susisieksime per 24 valandas darbo dienomis!

Susisieksime su Jumis per 24 val. Darbo dienomis nuo užklausos pateikimo.