fbpx
img

Dantų implantacija

Tai saugus, patikimas ir ilgaamžis prarastų dantų atkūrimo būdas. Dirbtinė danties šaknis – implantas – ir ant jos tvirtinamas protezas beveik idealiai atkuria visas dantų funkcijas.

Plačiau apie procedūrą

Netekus dantų, patariama nedelsti ir kuo greičiau kreiptis dėl jų atkūrimo. Dantų trūkumas ne tik kenkia estetinei išvaizdai – jis taip pat gali išbalansuoti visą organizmą ir sukelti rimtų sveikatos problemų. Atliekant dantų implantaciją, galima atkurti prarastus dantis, nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų, išsaugant kaulinį audinį bei dantenas ir taip išgaunant ypatingai natūralią estetinę išvaizdą. Implantacijos procedūra atkuria ir pilnavertę kramtymo funkciją bei užkerta kelią žandikaulio kaulo nykimui. Atsakingai rūpinantis burnos higiena ir laikantis implantaciją atlikusio specialisto rekomendacijų, implantais atkurti dantys gali tarnauti ilgus dešimtmečius.

Dantų implantų kainos

Visi mūsų klinikoje naudojami implantai, pasižymi nepriekaištinga kokybe. Konsultuokitės su gydytoju ir išsirinkite labiausiai Jums tinkamus!
STRAUMANN
Kaina: 650 Eur

„Straumann” implantai pripažįstami šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu. Šveicarų gamintojo implantai „Straumann” gaminami naudojant naujausias technologijas ir ypatingą kokybės kontrolės sistemą. Daugybė mokslinių tyrimų, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir lanksčios kainos pelnė jiems viso pasaulio specialistų ir pacientų pripažinimą.

Straumann Roxolid SLActive
Kaina: 750 Eur

„Straumann“ grupės implantai „Straumann Roxolid SLActive“ gaminami iš titano ir cirkonio lydinio, todėl yra itin tvirti. Dėl šios priežasties implantai yra mažesnio diametro, o tai padeda išvengi papildomos kaulo priauginimo operacijos.

OSSTEM
Kaina: 580 Eur

Pietų Korėjos gamintojo dantų implantai „Osstem“ pripažinti populiariausiais pasaulyje. Šie dantų implantai nuolat tobulinami, jiems taikomi itin griežti gamybos standartai ir patikros mechanizmai. Naujos kartos, beveik idealiai atkartojantys natūralią danties šaknį dantų implantai „Osstem“ pasižymi vienu geriausių prigijimo rodiklių (net 99,6 proc.!), o jų įsriegimo protokolas yra mažiau invazyvus, todėl užtikrinamas mažesnis diskomfortas bei stresas organizmui ir greitesnis gijimas.

Kaip atliekama procedūra

Dantų implantacija gali būti pasitelkiama praradus vieną, kelis, daugumą ar net visus dantis. Danties atkūrimas susideda iš dviejų etapų: implanto įsriegimo ir protezavimo. Dantų implantacija įprastai atliekama taikant vietinę nejautrą. Labai svarbu, kad implantas būtų įsriegtas tiksliai suplanuotoje vietoje, šiam tikslui pasiekti operacijos metu gali būti pasitelkiami chirurginiai gidai.

Kai trūksta vieno danties, jis atkuriamas įsriegiant implantą ir ant jo pritvirtinant vainikėlį. Kai trūksta 3-4 šalia esančių dantų, dažniausiai sriegiami du implantai, o ant jų tvirtinamas vainikėlių tiltas. Visus vieno žandikaulio dantis galima atkurti įsriegiant 2, 4 („visi ant 4“ technologija), 6 ar 8 implantus ir ant jų užfiksuojant protezą.

Vieno danties

Nuskausminimo būdas – dažniausiai taikoma vietinė nejautra.

Trukmė – apie 30 min.

Gijimo trukmė – 2–6 mėn.

Rezultatas – estetiškai atrodantis dantis, atliekantis pilnavertę kramtymo funkciją.

Kelių dantų

Nuskausminimo būdas – dažniausiai taikoma vietinė nejautra.

Nuskausminimo būdas – dažniausiai taikoma vietinė nejautra.

Trukmė – apie 1–2 val

Gijimo trukmė – 2–6 mėn.

Rezultatas – atkurta dantų estetinė išvaizda ir sugrąžinta kramtymo funkcija.

Visų dantų

Nuskausminimo būdas – vietinė nejautra arba sedacija.

Trukmė – apie 2–3 val.

Gijimo trukmė – 2–6 mėn.

Rezultatas – nepriekaištingai atrodanti šypsena ir pilnavertė kramtymo funkcija.

Nuskausminimo būdas – vietinė nejautra arba sedacija.

Registracija internetu

Kontaktai

img
img

Kada svarbu / rekomenduojama atlikti dantų implantaciją?

Jeigu:
Gydytojai pataria:
Netekote vieno, kelių, daugumos ar visų dantų.
Procedūrą galima atlikti tik sulaukus 18 metų, baigus susiformuoti žandikaulio kaului.
Jūsų dantys yra nepagydomai pažeisti ir siekiant išvengti komplikacijų, būtina juos pašalinti.
Implantacija nerekomenduojama daug rūkantiems ir nesiruošiantiems šio žalingo įpročio atsisakyti asmenims, nes rūkymas didina implanto atmetimo riziką.
Nusibodo vargti su nepatogiu išimamu protezu ir norite jaustis komfortiškiau.
Jeigu turite ėduonies pažeistų dantų ar sergate dantenų ligomis (gingivitu, periodontitu), prieš atliekant dantų implantaciją būtina atlikti reikiamą gydymą.

Procedūros eiga:

1 etapas
Konsultacijos metu atliekamas nuodugnus paciento būklės ištyrimas – įvertinama šalia prarasto danties esančių dantų, sąkandžio būklė, kaulo apimčiai nustatyti padaroma rentgeno nuotrauka, išklausomi paciento lūkesčiai.
2 etapas
Surinkus visus reikalingus duomenis, rengiamas gydymo planas – parenkamas reikiamas implantų skaičius, jų rūšis, nustatoma sriegimo padėtis. Planas detaliai pristatomas pacientui, aptariami gydymo etapai, būsimas rezultatas, atsakoma į visus rūpimus klausimus. Prireikus, pasiūlomos galimos gydymo alternatyvos.
3 etapas
Dantų implantacija įprastai atliekama taikant vietinę nejautrą. Padarius nedidelį pjūvelį dantenose, kaule specialiu grąžtu suformuojama vieta, į kurią įsriegiamas implantas. Atlikus dantų implantavimo procedūrą, ant implanto užsukamas dengiamasis arba dantenas formuojantis varžtelis.
4 etapas
Maždaug po 2 savaičių, pacientui pageidaujant, ant implanto/-ų uždedamas laikinas protezas, kuris, implantui/-ams prigijus, pakeičiamas nuolatiniu. Taip atkuriama dantų estetika ir sugrąžinamos visos jų funkcijos.

Registracija internetu

Kontaktai

Kodėl dantų implantaciją verta atlikti mūsų klinikoje?

„MK odontologijos klinikoje“ visas reikalingas procedūras – nuo tikslios diagnostikos iki chirurginio gydymo ir dantų atkūrimo implantais – rasite vienoje vietoje.

Moderniai įrengti kabinetai, pažangi skaitmeninė įranga, gydymui naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir ilgametę patirtį turintys gydytojai užtikrins, kad nuo pat pirmo apsilankymo iki tol, kol baigsime gydymą, jausitės ramiai, užtikrintai ir komfortiškai. Prieš implantacijos procedūrą ypatingai tiksliai įvertinsime Jūsų dantų ir sąkandžio būklę, išklausysime Jūsų poreikius bei lūkesčius ir sudarysime individualų, efektyviausią Jūsų atveju gydymo planą. „MK odontologijos klinikoje“ naudojame tik patikimų, daugelio metų patirtį turinčių ir pasaulyje pripažintų gamintojų implantus, pasižyminčius ne tik mažesne atmetimo ir kitų komplikacijų rizika, bet ir greitesniu prigijimu. Dantų implantaciją atliks beveik 20 metų patirtį šioje srityje turintis gydytojas odontologas Marius Kazlauskas, užtikrinsiantis nepriekaištingą implantacijos tikslumą ir maksimaliai kokybišką, ilgai džiuginsiantį rezultatą.

„MK odontologijos klinika“ sertifikuota „European Business Masters“ kaip A++ klasės lyderė savo dydžio kategorijoje ir veiklos sektoriuje. Šis prestižininis sertifikatas liudija sėkmingą verslo vystymą, gerą įmonės reputaciją ir patikimumą.

D.U.K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie dantų implantaciją.
Ar implantais atkurti dantys labai skiriasi nuo natūralių?

Šiuolaikinių protezų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės, itin tvirtos, gerai biologiškai suderinamos medžiagos. Protezo spalva parenkama naudojant skaitmenines priemones, pagal paciento natūralių dantų spalvą. Todėl su ant implantų atkurtais dantimis atrodysite ir jausitės taip, kaip su natūraliais.


Ar sudėtingas pooperacinis laikotarpis?

Paprastai dantų implantavimo operacija gerai toleruojama, todėl pooperacinis laikotarpis – nesudėtingas. Po procedūros gali atsirasti patinimas, todėl operuotą sritį rekomenduojama šaldyti. Po procedūros galite jausti nežymų skausmą ir diskomfortą, tačiau tai – normali gijimo dalis. Skausmui malšinti gali būti skiriami nuskausminamieji vaistai, tačiau jų dažniausiai prireikia tik pirmąją dieną po procedūros. Tam tikrais atvejais po operacijos gydytojas gali skirti antibiotikus. Taip pat būtina laikytis tam tikro režimo – vengti fizinio krūvio, peršalimo, perkaitimo, vartoti gydytojo paskirtus antibiotikus bei, esant reikalui, vaistus nuo skausmo.


Per kiek laiko implantai prigyja?

Įprastai implantai prigyja per 2–6 mėnesius.


Šalia Jūsų kiekviename žingsnyje!

Specialistai Jumis nuosekliai rūpinsis viso gydymo metu, konsultuos kilus klausimams ir kartu džiaugsis galutiniu rezultatu.

Kitos rekomenduojamos paslaugos

Peržiūrėkite visas mūsų paslaugas.

Kviečiame apsilankyti modernioje odontologijos klinikoje, kuri yra įsikūrusi šalia Jūsų. Geriausio rezultato siekianti ir patikimus metodus pasitelkianti komanda – Jūsų paslaugoms!

Pacientų atsiliepimai

Mūsų pacientų pasitikėjimas mumis – didžiausias pasiekimas ir darbo rezultatų įvertinimas.

Gyd. K. Kazlauskienės atidumas, profesionalumas, viso personalo malonus bendravimas ir paslaugumas paliko tikrai gerą šiuolaikinės klinikos įspūdį. Nuoširdus Jums AČIŪ

Reda

Noriu padekoti gydytojui-odontologui M.Kazlauskui uz kokybiska darba, demesi. Dziaugiuosiu, kad teko gydytis dantis sioje klinikoje. Aciu ir visam aptarnaujanciam kolektyvui. Su pagarba ir linkiu toliau teikti mums taip reikalinga pagalba

Alina

Gerai sutvarkė.

Nojus

Profesionalūs ir nuostabūs!

Violeta

Estetika ir profesionalumas. Ačiū!

Diana

Puikūs savo srities profesionalai!

Rimantė

Puikus žmogus, geras specialistas. Tikrai rekomenduočiau, patars, paaiškins viską iki smulkmenos 👌🙂

Inga
logo

Mes visada Jūsų paslaugoms – kreipkitės bet kada!

Įrašykite savo telefono numerį o mes su Jumis susisieksime per 24 valandas darbo dienomis!

Susisieksime su Jumis per 24 val. Darbo dienomis nuo užklausos pateikimo.