fbpx
img

Pacientams iš užsienio

Nesvarbu, kurioje šalyje gyvenate – iš anksto suplanuosime Jums reikalingą odontologinį gydymą Lietuvoje Jums patogiu laiku.

Plačiau apie procedūrą

Nesvarbu, kurioje šalyje gyvenate – iš anksto suplanuosime Jums reikalingą odontologinį gydymą Lietuvoje Jums patogiu laiku. Suteiksime nuotolinę konsultaciją, aptarsime Jūsų poreikius, parengsime individualų gydymo planą, suplanuosime būsimų vizitų laiką, o Jums atvykus į Lietuvą, užtikrinsime greitą, komfortišką bei efektyvų gydymą.

Susisiekite su mumis el. paštu mkodontologija@gmail.com arba tel. +370 630 24477. Nurodykite, kada planuojate būti Lietuvoje, dėl kokios problemos ar paslaugų kreipiatės, jeigu turite, atsiųskite rentgeno nuotrauką ar kitų tyrimų rezultatus, medicinos dokumentų išrašą.

Gavę Jūsų laišką, įvertinę Jūsų nusiskundimus ir gautą medicininę informaciją (rentgeno nuotraukas, medicininos dokumentų įrašus ir kt.), netrukus su Jumis susisieksime. Pristatysime Jums gydymo galimybes, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei lūkesčius, parengsime preliminarų gydymo planą. Jums jį patvirtinus, iš anksto suplanuosime būsimų vizitų skaičių, laiką ir vos Jums grįžus į Lietuvą pradėsime gydymą.

Odontologijos paslaugos pacientams iš užsienio

Vizitų skaičius – priklauso nuo reikiamų paslaugų

Gydymo trukmė – priklauso nuo klinikinės situacijos

Ko tikėtis – aukščiausia gydymo kokybė už prieinamą kainą

Rezultatas – sveiki dantys ir nevaržoma šypsena

Registracija internetu

Kontaktai

img
img

Dantų gydymas Lietuvoje rekomenduojamas:

Jeigu:
Gydytojai pataria:
Norite, kad gydymas būtų tikslus, greitas ir efektyvus.
Viešnagę Lietuvoje verta derinti su dantų ir burnos ertmės priežiūra – tai leis ne tik išsaugoti dantų bei burnos ertmės sveikatą, bet ir sutaupyti!
Savo dantų bei burnos ertmės sveikatą norite patikėti patyrusiems gydytojams.
Susisiekite su mumis prieš atvykstant į Lietuvą, kad aptartume preliminarų gydymo planą ir suplanuotume būsimų vizitų laiką.
Norite gauti aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas už mažesnę kainą.

Procedūros eiga

1 etapas
Susisiekite su mumis el. paštu mkodontologija@gmail.com. Nurodykite, dėl kokios problemos ar paslaugų kreipiatės, jeigu turite, atsiųskite rentgeno nuotrauką ar kitų tyrimų rezultatus, medicinos dokumentų išrašą. Remiantis šiais duomenimis, galėsime geriau įvertinti, kokio gydymo Jums reikia, sudaryti preliminarų gydymo planą ir iš anksto suplanuoti būsimus vizitus. Jeigu tyrimų neturite, juos greitai ir komfortiškai atliksime mūsų klinikoje.
2 etapas
Prireikus, suderinsime nuotolinės konsultacijos laiką. Jos metu Išklausysime Jūsų lūkesčius, atsakysime į visus rūpimus klausimus, pristatysime gydymo galimybes, aptarsime gydymo planą, jo etapus, suderinsime būsimų vizitų skaičių bei laiką. Konsultuojame lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
3 etapas
Jums atvykus į Lietuvą, pirmojo vizito metu, siekdami efektyviai suplanuoti gydymą, užtikrinti sklandžią jo eigą ir Jūsų viešnagės Lietuvoje metu išspręsti Jūsų sveikatos problemą, prireikus atliksime papildomus tyrimus. Modernių skaitmeninių technologijų dėka, diagnostikos procesas mūsų klinikoje vyksta itin sklandžiai, saugiai ir komfortiškai.
4 etapas
Pradėsime reikiamą gydymą. Gydymo trukmė ir eiga priklausys nuo Jūsų klinikinės situacijos. Daugelį problemų išspręsime vieno apsilankymo Lietuvoje metu. Tačiau kartais, pavyzdžiui, atliekant dantų implantaciją, tarp vizitų reikalingas tam tikras laiko tarpas, todėl siekiant geriausio rezultato, gali tekti atvykti dar kartą.

Registracija internetu

Kontaktai

Kodėl odontologinį gydymą verta atlikti mūsų klinikoje?

„MK odontologijos klinikoje“ visas reikalingas paslaugas – nuo dantų profilaktinio patikrinimo, profesionalios burnos higienos ar nedidelių estetinių korekcijų iki dantų protezavimo ir chirurginio gydymo – suteiksime vienoje vietoje. Tai ne tik padės sutaupyti Jūsų laiką, bet ir užtikrins geresnį rezultatą.

Moderniai įrengti kabinetai, pažangi skaitmeninė įranga, gydymui naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, lankstus darbo grafikas ir ilgametę patirtį turintys gydytojai viso gydymo metu leis Jums jaustis ramiai, užtikrintai ir komfortiškai. Prieš pradėdami gydymą atliksime išsamius tyrimus, išklausysime Jūsų poreikius bei lūkesčius, atsakysime į rūpimus klausimus, pateiksime profesionalių patarimų. Mūsų tikslas – kiekvienam pacientui užtikrinti greitą, sklandų ir patogų gydymo procesą, aukščiausią gydymo kokybę ir suteikti ilgaamžį rezultatą.

„MK odontologijos klinika“ sertifikuota „European Business Masters“ kaip A++ klasės lyderė savo dydžio kategorijoje ir veiklos sektoriuje. Šis prestižininis sertifikatas liudija sėkmingą verslo vystymą, gerą įmonės reputaciją ir patikimumą.

 

D. U. K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų iš užsienio užduodamus klausimus:
Kas svarbu pateikiant užklausą dėl gydymo Lietuvoje?

Svarbu nurodyti dėl kokios priežasties kreipiatės, jeigu turite, atsiųsti tyrimų rezultatus (dantų rentgeno nuotrauką, kompiuterinės tomografijos tyrimą ir kt.), medicininių dokumentų išrašą, parašyti, kokio gydymo ar paslaugų pageidautumėte. Taip pat nurodyti, kada planuojate būti Lietuvoje.


Per kiek laiko sulauksiu atsakymo?

Gydytojo atsakymo sulauksite per artimiausias 2 – 3 darbo dienas po laiško išsiuntimo.


Ką daryti, jeigu neturiu jokių tyrimų?

Jeigu tyrimų neturite, neverta dėl to nerimauti. Juos greitai ir komfortiškai atliksime mūsų klinikoje pirmojo vizito metu.


Kokiomis kalbomis kalba klinikos gydytojai?

Klinikos gydytojai kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.


Šalia Jūsų kiekviename žingsnyje!

Specialistai Jumis nuosekliai rūpinsis viso gydymo metu, konsultuos kilus klausimams ir kartu džiaugsis galutiniu rezultatu.

Kitos rekomenduojamos paslaugos

Peržiūrėkite visas mūsų paslaugas.

Kviečiame apsilankyti modernioje odontologijos klinikoje, kuri yra įsikūrusi šalia Jūsų. Geriausio rezultato siekianti ir patikimus metodus pasitelkianti komanda – Jūsų paslaugoms!

Pacientų atsiliepimai

Mūsų pacientų pasitikėjimas mumis – didžiausias pasiekimas ir darbo rezultatų įvertinimas.

Gerai sutvarkė.

Nojus

Profesionalūs ir nuostabūs!

Violeta

Estetika ir profesionalumas. Ačiū!

Diana

Puikūs savo srities profesionalai!

Rimantė

Puikus žmogus, geras specialistas. Tikrai rekomenduočiau, patars, paaiškins viską iki smulkmenos 👌🙂

Inga

Mūsų šeimos gydytojas! 🤩

Natalija

Nuostabus gydytojas! Džiaugiuosi, patekusi į jo rankas 😍

Viktorija
logo

Mes visada Jūsų paslaugoms – kreipkitės bet kada!

Įrašykite savo telefono numerį o mes su Jumis susisieksime per 24 valandas darbo dienomis!

Susisieksime su Jumis per 24 val. Darbo dienomis nuo užklausos pateikimo.