fbpx
img

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantų

Tai greitas, patikimas ir ilgaamžis prarastų dantų atkūrimo būdas, kurį naudojant visi vieno žandikaulio dantys atkuriami ant keturių implantų.

Plačiau apie procedūrą

Tai greitas, patikimas ir ilgaamžis prarastų dantų atkūrimo būdas, kurį naudojant visi vieno žandikaulio dantys atkuriami ant keturių implantų. „Visi dantys ant 4 implantų“ metodas – puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir greitį, komfortą bei kokybę vertinantiems pacientams. Naudojant šį pažangų metodą, dažniausiai nereikia kaulo priauginimo, o protezas gali būti tvirtinamas iš karto po implantacijos. Dėl procedūros paprastumo ir saugumo šis prarastų dantų atkūrimo būdas gali būti taikomas bet kokio amžiaus pacientams.

Dar visai neseniai bedančiai žandikauliai buvo protezuojami išimamais dantų protezais, turinčiais daugybę trūkumų. Išimami protezai sunkiai laikosi, pažeidžia minkštuosius audinius, tik dalinai atkuria kramtymo funkciją, neužkerta kelio žandikaulio kaulo nykimui, neretai nulemia ir neaiškią kalbą. Tačiau, sparčiai tobulėjant medicinos technologijoms, daugumą ar visus dantis praradusiems pacientams siūlomas šiuolaikiškas problemos sprendimo būdas – Šis metodas, leidžiantis greitai ir patikimai atkurti estetiškus, tvirtus, stabilius dantis. Ši metodika gali būti derinama su sugedusių dantų pašalinimu ir momentiniu implantavimu. Įsriegus implantus ant jų fiksuojamas neišimamasis dantų protezas. Metodu „Visi dantys ant 4 implantų“ atkurti dantys atrodo natūraliai, sugrąžinama ir visavertė kramtymo funkcija bei pasitikėjimas savimi.

Kaip procedūra atliekama

Pritaikus vietinę nejautrą į tą žandikaulio vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis, tam tikru kampu įsriegiami 4 implantai. Tam, kad implantai būtų įsriegti preciziškai tiksliai, implantacijos metu gali būti naudojami chirurginiai gidai. Laikinas protezas ant implantų gali būti tvirtinamas iš karto po implantacijos procedūros. Implantams prigijus, maždaug po 2–6 mėn. (priklausomai nuo paciento klinikinės situacijos ir fiziologinių savybių), laikinas protezas pakeičiamas nuolatiniu.

Visų vieno žandikaulio dantų atkūrimas

Nuskausminimo būdas – dažniausiai taikoma vietinė nejautra.

Trukmė – apie 1–2 val.

Gijimo trukmė –2–6 mėn.

Rezultatas – nepriekaištingai atkurta dantų funkcija ir estetinė išvaizda.

Registracija internetu

Kontaktai

img
img

Kada rekomenduojamas dantų atkūrimas „Visi dantys ant 4 implantų“ metodu

Jeigu:
Gydytojai pataria:
Netekote daugumos ar visų dantų.
„Visi dantys ant 4 implantų“ metodas – puikus pasirinkimas skubantiems žmonėms, padedantis greičiau ir paprasčiau atkurti prarastus dantis.
Jeigu Jūsų dantys yra nepagydomai pažeisti ir siekiant išvengti komplikacijų, būtina juos pašalinti.
Šis metodas nerekomenduojamas stiprią kramtomąją jėgą ir padidintą kramtomųjų raumenų aktyvumą turintiems pacientams.
Jeigu nusibodo vargti su nepatogiu išimamu protezu ir norite jaustis komfortiškiau.

Procedūros eiga

1 etapas
Konsultacijos metu atliekamas nuodugnus paciento ištyrimas – įvertinama šalia prarasto danties esančių dantų, žandikaulio kaulo būklė, sąkandžio būklė, aptariami paciento lūkesčiai.
2 etapas
Įvertinus tyrimų rezultataus, nusprendžiama, ar „Visi dantys ant 4 implantų“ metodas yra tinkamiausias pasirinkimas. Jei taip, sudaromas gydymo planas, pacientas detaliai supažindinamas su procedūros eiga, aptariamos galimos individualios rizikos, patariama, kaip elgtis po procedūros, atsakoma į visus rūpimus klausimus.
3 etapas
Procedūra dažniausiai atliekama taikant vietinę nejautrą. Keturi implantai įsriegiami tose žandikaulio vietose, kuriose jie gali geriausiai suaugti su žandikaulio kaulu. Siekiant užtikrinti preciziškai tikslų ir mažai invazyvų gydymą, pasitelkus skaitmenines technologijas, jis pirmiausia suplanuojamas kompiuteryje.
4 etapas
Ant implantų tvirtinamas laikinas protezas, todėl pacientas iš karto gali džiaugtis atkurtais dantimis. Implantams prigijus, laikinas protezas pakeičiamas nuolatiniu. Atkuriama nepriekaištinga dantų estetika ir sugrąžinamos visos jų funkcijos.

Registracija internetu

Kontaktai

Kodėl dantų implantaciją verta atlikti mūsų klinikoje?

„MK odontologijos klinikoje“ visas reikalingas procedūras atliksime vienoje vietoje. Tai ne tik padės sutaupyti Jūsų laiką, bet ir užtikrins geresnį rezultatą.

Moderniai įrengti kabinetai, pažangi skaitmeninė įranga, gydymui naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir ilgametę patirtį turintys gydytojai viso gydymo metu leis Jums jaustis ramiai, užtikrintai ir komfortiškai. Prieš pradėdami gydymą atliksime išsamius tyrimus, išklausysime Jūsų poreikius bei lūkesčius, atsakysime į rūpimus klausimus, pateiksime profesionalių patarimų. „MK odontologijos klinikoje“ naudojami tik aukščiausios kokybės implantai, užtikrinantys mažesnę atmetimo bei kitų komplikacijų riziką ir pasižymintys greitesniu prigijimu. Dantų implantaciją atliks beveik 20 metų patirtį šioje srityje turintis gydytojas odontologas Marius Kazlauskas, garantuosiantis precizišką implantacijos tikslumą ir ilgaamžį rezultatą.

„MK odontologijos klinika“ sertifikuota „European Business Masters“ kaip A++ klasės lyderė savo dydžio kategorijoje ir veiklos sektoriuje. Šis prestižininis sertifikatas liudija sėkmingą verslo vystymą, gerą įmonės reputaciją ir patikimumą.

D. U. K.

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie dantų atkūrimą „Visi dantys ant 4 implantų“ metodu.
Kokie „Visi dantys ant 4 implantų“ gydymo metodo privalumai?

Vienos procedūros metu dantys pašalinimi ir įsriegiami 4 implantai. Nesudėtinga ir neilga chirurginė procedūra turi mažiausią įmanomą poveikį paciento burnos sveikatai. Naudojant šį metodą, natūrali šypsena ir visavertė kramtymo funkcija gali būti atkurta vos vieno vizito metu. Be to, dantų atkūrimas šiuo metodu kainuos mažiau, nei naudojant kitus implantavimo metodus.


Ar „Visi dantys ant 4 implantų“ metodu pilnai atkuriama kramtymo funkcija?

Ant implantų fiksuoti dantų protezai efektyviai perduoda krūvį žandikauliui, grąžinama visavertė kramtymo funkcija, sukuriama natūrali kaulo apkrova, todėl jis apsaugomas nuo nykimo.


Ar „Visi dantys ant 4 implantų“ metodu atkurti dantys labai skiriasi nuo natūralių?

Šiuolaikinių protezų gamybai naudojamos aukščiausios kokybės, itin tvirtas, gerai biologiškai suderinamas medžiagas. Protezo spalva parenkama naudojant skaitmenines priemones pagal paciento natūralių dantų spalvą. Todėl su ant implantų atkurtais dantimis atrodysite ir jausitės taip, kaip su natūraliais.


Ar „Visi dantys ant 4 implantų“ metodas tinkamas visiems?

Kiekvienas žmogus yra individualus, todėl nėra ir visais atvejais tinkamo sprendimo. Kiekvienam pacientui, besikreipiančiam dėl visų dantų atkūrimo, tinkamiausią gydymo būdą pasiūlome konsultacijos metu, įvertinę jo burnos klinikinę būklę, lūkesčius ir finansines galimybes.


Šalia Jūsų kiekviename žingsnyje!

Specialistai Jumis nuosekliai rūpinsis viso gydymo metu, konsultuos kilus klausimams ir kartu džiaugsis galutiniu rezultatu.

Kitos rekomenduojamos paslaugos

Peržiūrėkite visas mūsų paslaugas.

Kviečiame apsilankyti modernioje odontologijos klinikoje, kuri yra įsikūrusi šalia Jūsų. Geriausio rezultato siekianti ir patikimus metodus pasitelkianti komanda – Jūsų paslaugoms!

Pacientų atsiliepimai

Mūsų pacientų pasitikėjimas mumis – didžiausias pasiekimas ir darbo rezultatų įvertinimas.

Mūsų šeimos gydytojas! 🤩

Natalija

Nuostabus gydytojas! Džiaugiuosi, patekusi į jo rankas 😍

Viktorija

Nuostabi, savo darbą puikiai išmananti profesionalė 🌹
Ne tik, kad nejaučiau jokio diskomforto atliekant procedūrą, bet dar ir buvau nuolat drąsinama 🙂
Daugiau tokių gydytojų 👍
Ačiū Jums 🌹🦋

Gabrielė

Pati geriausia! 🥰❤️

Diana N.

Pati geriausia ir švelniausia burnos higienistė 🥰🌹🥳💐

Kristina

Gyd. K. Kazlauskienės atidumas, profesionalumas, viso personalo malonus bendravimas ir paslaugumas paliko tikrai gerą šiuolaikinės klinikos įspūdį. Nuoširdus Jums AČIŪ

Reda

Noriu padekoti gydytojui-odontologui M.Kazlauskui uz kokybiska darba, demesi. Dziaugiuosiu, kad teko gydytis dantis sioje klinikoje. Aciu ir visam aptarnaujanciam kolektyvui. Su pagarba ir linkiu toliau teikti mums taip reikalinga pagalba

Alina
logo

Mes visada Jūsų paslaugoms – kreipkitės bet kada!

Įrašykite savo telefono numerį o mes su Jumis susisieksime per 24 valandas darbo dienomis!

Susisieksime su Jumis per 24 val. Darbo dienomis nuo užklausos pateikimo.